Kantinerooster

    BESTUURSKAMERDIENST   KANTINEDIENST
    Ochtenddienst Middagdienst Openen kantine Ochtenddienst Middagdienst Ochtenddienst Middagdienst Middagdienst 1e thuis Sluit-/ avonddienst
Datum Speeldag aanvang - 12:30 12:30 - 17:00   Keuken Keuken van aanvang tot 12:30 van 12:30 tot 16:30 van 12:30 tot 16:30  
15-10-2022 WD4 Christian v.d. Laarschot Quintijn Clevis Jan Klein Jelle den Boer Jan Klein Sander Spit Sunette Klein   Kamerik 2
22-10-2022 Inhaal/Beker Renko Kok Herman Voorn Mark van der Moolen Roy Hutchinson Remco de Wit        
29-10-2022 WD5 Christian v.d. Laarschot Bart Maijenburg Timo Steffens Nino de Koning Yvette de Groot Frank van der Landen Suzanne van den Bosch   Kamerik 1
5-11-2022 WD6 Chris Wilms Herman Voorn Ruben Langendoen Mathijs van der Vlist Gerard van de Geer Jelle de Wit Ester van der Geer Wybrich de Haan Kamerik 3
12-11-2022 WD7 Colin Hilgeman Quintijn Clevis Sam van Zijl Tim Benschop Jan de Jong Jelle den Boer Alie de Wildt Hendrika van Vliet Kamerik 1
19-11-2022 WD8 Stef den Boer Jan Klein Mark van der Moolen Sebastiaan Brouwer Corine Kon Roy Hutchinson Sander Smit   Kamerik 3
26-11-2022 WD9 Chris Wilms Johan Versteeg Jan Klein Bart van Leeuwen Jan Klein Hilbert Kooijman Sunette Klein Rianne Schaap Kamerik 2
3-12-2022 WD10 Renko Kok Bart Maijenburg Timo Steffens Jochem Molenaar Remco de Wit Pieter van der Mel Wandelien Straver   Kamerik 4
10-12-2022 WD11 Martine Oskam-Hilgeman Johan Versteeg Ruben Langendoen Mathijs van der Vlist Gerard van de Geer Sander Spit Monique Korver Annika van de Vliet Kamerik 3
17-12-2022 Inhaal/Beker Colin Hilgeman Herman Voorn Sam van Zijl Frank van der Landen Robert de Wit Nino de Koning Liesbeth de Groot   Kamerik 2
24-12-2022 Vrij                  
31-12-2022 Vrij                  
7-1-2023 Vrij                  
14-1-2023 Inhaal/Beker                  
21-1-2023 WD12 Christian v.d. Laarschot Bart Maijenburg Mark van der Moolen Job Nap Suzanne van den Bosch Jesse van Zijtveld Hendrika van Vliet   Kamerik 1
28-1-2023 WD13 Colin Hilgeman Jan Klein Jan Klein Jelle den Boer Ester van der Geer Tim Benschop Yvette de Groot   Kamerik 3
4-2-2023 WD14 Martine Oskam-Hilgeman Quintijn Clevis Timo Steffens Roy Hutchinson Liesbeth de Groot Hilbert Kooijman Jan de Jong Wybrich de Haan Kamerik 2
11-2-2023 WD15 Chris Wilms Herman Voorn Ruben Langendoen Bart van Leeuwen Pieter van der Mel Monique Korver Corine Kon   Kamerik 4
18-2-2023 Inhaal/Beker Renko Kok Johan Versteeg Sam van Zijl Jochem Molenaar Annette van Schie Sebastiaan Brouwer Alie de Wildt    
25-2-2023 Inhaal/Beker Renko Kok Johan Versteeg Sam van Zijl Jochem Molenaar Annette van Schie Sebastiaan Brouwer Alie de Wildt    
4-3-2023 WD16 Stef den Boer Bart Maijenburg Mark van der Moolen Nino de Koning Sander Smit Job Nap Hendrika van Vliet Rianne Schaap Kamerik 1
11-3-2023 WD17 Christian v.d. Laarschot Quintijn Clevis Jan Klein Mathijs van der Vlist Annika van der Vliet Jesse van Zijtveld Sander Spit   Kamerik 4
18-3-2023 WD18 Colin Hilgeman Herman Voorn Timo Steffens Robert de Wit Jan Klein Jelle de Wit Sunette Klein Gerard van de Geer Kamerik 2
25-3-2023 WD19 Chris Wilms Johan Versteeg Ruben Langendoen Frank van der Landen Suzanne van den Bosch Tim Benschop Sander Smit   Kamerik 3
1-4-2023 WD20 Martine Oskam-Hilgeman Jan Klein Jan Klein Jelle den Boer Ester van der Geer Job Nap Yvette de Groot   Kamerik 2
8-4-2023 Inhaal/Beker Christian v.d. Laarschot Quintijn Clevis Mark van der Moolen Sebastiaan Brouwer Sander Spit Roy Hutchinson Wandelien Straver    
15-4-2023 WD21 Renko Kok Bart Maijenburg Timo Steffens Hilbert Kooijman Jan Klein Monique Korver Sunette Klein Wybrich de Haan Kamerik 1
22-4-2023 WD22 Stef den Boer Herman Voorn Sam van Zijl Bart van Leeuwen Pieter van der Mel Jochem Molenaar Alie de Wildt   Kamerik 3
29-4-2023 WD23 Colin Hilgeman Johan Versteeg Ruben Langendoen Mathijs van der Vlist Annette van Schie Robert de Wit Annika van der Vliet Corine Kon Kamerik 1
6-5-2023 Inhaal/Beker Martine Oskam-Hilgeman Quintijn Clevis Mark van der Moolen Remco de Wit Ester van der Geer Jelle de Wit Yvette de Groot    
13-5-2023 WD24 Chris Wilms Jan Klein Jan Klein Nino de Koning Gerard van de Geer Jesse van Zijtveld Liesbeth de Groot   Kamerik 4
20-5-2023 WD25 Renko Kok Herman Voorn Timo Steffens Frank van der Landen Jan de Jong Job Nap Wandelien Straver Rianne Schaap Kamerik 3
27-5-2023 WD26 Christian v.d. Laarschot Bart Maijenburg Sam van Zijl Hilbert Kooijman Suzanne van den Bosch Monique Korver Annika van der Vliet   Kamerik 1
3-6-2023 Nacomp                  
10-6-2023 Nacomp                  
17-6-2023 Nacomp                  
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!